
SCANOR
Supermedlem-
Content Count
33 -
Joined
-
Last visited
Community Reputation
0 NeutralAbout SCANOR
-
Rank
Menig
-
Bare ett år for seint.
-
Ingenting å bry seg om! Nyere patcher vill overskrive de gamle så det er ikke farlig.
-
Er det vell ikke?! Anbefaler heller trådstarter å kanskje oppsøke forskjellige klaners hjemmeside og slenge inn en søknad der.
-
Er det noe liv i klanscenen i bf2 i det hele tatt?
SCANOR replied to Pazuzu's topic in Battlefield klanprat
TS spiller i CBinf for siste gang Selv vill jeg ikke gi meg med bf2. -
Jeg er med på et par runder, bare finn en dag.
-
Grattis, kjempespill! Jeg spiller med samme specs som deg bortsett fra skjermkortet som er et ATI Radeon x1300pro elns, og det funker bra
-
Netopp kjøpt, hvor er det dere spiller henne? Lite eller null aktivitet på bf.no.
-
Sendt deg PM Henrix
-
Er det no vits i å begynne å spille Red Orchestra: Ostfront 41-45 nå? Fremdeles noen her som spiller det eller har det dødd ut? Kunne tenke meg å kjøpe det for litt avveksling, koster jo ikke akkurat skjorta Kunne noen eventuelt sponsa meg med et guest pass?
-
NÅ er jeg virkerlig sjåkert på Engelsken til visse personer
SCANOR replied to InZeL's topic in Perledykk i arkivet
Det der skjønte jeg ikke noe av -
F35 er juks da
-
Hehe, schtilig!
-
Pc var det jeg mente, men server browseren må være den værste jeg har vært borti. Til og med BF2 sin er bedre.
-
Hei, lurte bare på om noen her spilte Rainbow six: Vegas? Eventuelt hvor? Syntes det er sjeldent jeg møter noen Norske online